Sprawdź swojego chirurga plastycznego, zanim zdecydujesz się na współpracę

Jednymi z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej są operacje plastyczne na powiększanie biustu. Coraz więcej kobiet decyduje się na poprawę swoich piersi przy użyciu skalpela, aby wreszcie zacząć cieszyć się w pełni swoim wyglądem.

Zanim jednak ktoś zdecyduje się na ten zabieg, warto dowiedzieć się nieco więcej na temat operacji plastycznych piersi.

Operacje plastyczne – sprawdzony chirurg to podstawa

Wybór chirurga jest kwestią kluczową, jeśli chodzi o gwarancję sukcesu. Musi on posiadać odpowiednie certyfikaty oraz specjalizować się w zbiegu, któremu chcemy się poddać. Warto też poszukać opinii na jego temat w Internecie oraz poznać zdanie jego innych pacjentów.

Dobry chirurg już po pierwszych oględzinach naszego biustu będzie wiedział, czego możemy się spodziewać po przeprowadzeniu danej operacji.

Jego zadaniem jest odpowiedzieć na wszystkie zadane przez nas pytania, przedstawienie szczegółowego planu leczenia oraz prawdopodobnych rezultatów. Pacjent powinien wiedzieć, jakich działań podejmie się specjalista oraz z jakimi powikłaniami wiąże się operacja powiększania biustu.

Po takiej wizycie, warto wszystko jeszcze raz na spokojnie przemyśleć i rozważyć wszystkie argumenty za i przeciw. Jeśli chirurg zajmował się podczas wizyty przede wszystkim zachwalaniem swoich metod zamiast wypytywania o stan zdrowia swojej pacjentki, to powinien włączyć się u nas czerwony alarm.

Podejrzanie niska cena zabiegu również powinna wzbudzić podejrzenia. Ile kosztuje zwykle taka operacja plastyczna? Najczęściej ceny mieszczą się w przedziale 12-16 tysięcy złotych.

Przygotowanie do operacji biustu

Kto najczęściej decyduje się na operacje piesi?

Młode kobiety już po osiągnięciu dojrzałości płciowej mogą pozwolić sobie na chirurgiczne powiększenie piersi, jeśli nie doszło do tego czasu do ich prawidłowego rozwinięcia. Często na zabieg decydują się kobiety o skromnym biuście, które mają dosyć ciągłego wypełniania biustonoszy różnego typu gąbkami czy też wkładkami.

Jak dobrze wiemy, wskutek karmienia piersi tracą swoją jędrność, a w niektórych przypadkach matki nawet tracą tkankę gruczołową.

Po zakończeniu karmienia jak najbardziej można zdecydować się na powiększenie biustu w celu nadania im pięknego kształtu i podkreślenia kobiecości.