Metody na powiększenie piersi

Spore, dobrze zaznaczone piersi są kanonem piękna kobiety niemal od zawsze. Wprawdzie w historii zdarzały się okresy, w których modna była chłopięca figura i słabo zaznaczony biust, ale nawet w tych czasach wiele osób uważało, że to duże piersi są najbardziej atrakcyjne.

Odpowiedni biustonosz na piersi

Obecnie chyba nikt nie ma wątpliwości, jak to jest, świadczy o tym choćby popularność zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które mają na celu poprawienie natury i nadanie ładniejszego oraz pełniejszego kształtu kobiecym piersiom.

Wynika to przede wszystkim z przekonania, że właśnie takie kształty podobają się mężczyznom i bez wątpienia nie ma powodu, by uważać inaczej. Praktycznie wszyscy faceci przyznają, że lubią, kiedy kobieta jest hojnie obdarzona przez naturę, nic więc dziwnego, że kobiety, które nie mogą tego o sobie powiedzieć, cierpią niejednokrotnie na spore kompleksy, a przede wszystkim – pragną powiększyć rozmiar miseczki.

Oczywiste wyjście – operacja plastyczna

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że najbardziej popularnymi operacjami plastycznymi są zabiegi powiększania piersi. Bardzo wiele kobiet też ma już taki zabieg za sobą, ale jasne jest, że nie w każdym przypadku, gdy marzy się o większym biuście, można sobie na to pozwolić.

Operacja plastyczna na piersiach

Przeszkodą mogą być względy zdrowotne, ale najczęściej jest to brak funduszy, znacznie rzadziej powodem niepoddania się operacji jest obawa kobiet co do tego, że wygląd takich piersi nie będzie naturalny – zwykle paniom kompletnie to nie przeszkadza, chcą po prostu dużych, imponujących piersi.

Operacje jednak zawsze niosą z sobą pewne ryzyko, poza tym nie jest to już satysfakcja z posiadania pięknego ciała naturalnie, warto więc wpierw rozważyć zastosowanie naturalnych metod.

Czy naturalne sposoby na powiększenie piersi istnieją?

Opinie na ten temat są podzielone. Wiele osób twierdzi, że pomaga im picie ziół, które zawierają fitoestrogeny – kozieradka, koper włoski czy chmiel. Metody takie mogą działać, ponieważ podobnie działają tabletki antykoncepcyjne, które często powiększają użytkowniczkom piersi.

Uważa się też, że dobrze działają masaże, ponieważ stymulują rozrost tkanki gruczołowej. Bez wątpienia warto też zastosować ćwiczenia na powiększenie piersi. Jakie? Można je znaleźć w internecie, ale znakomicie działają zwłaszcza pompki (także w wersji damskiej).

Inną alternatywą są tabletki na powiększanie piersi.