Koszty powiększenia biustu

Duży i jędrny biust od zawsze jest marzeniem wielu kobiet. Ponieważ naturalne metody powiększania nie zawsze przynoszą spodziewane efekty, spora część z nich decyduje się na zabieg polegający na operacyjnym zwiększeniu rozmiaru piersi.

Najpopularniejszą i przynoszącą najlepszy efekt metodą, jest augmentacja specjalnych implantów. Jednak powiększenie biustu wiąże się z oczywistymi kosztami, które zależne są m.in. od jakości implantów.

Koszty powiększenia biustu

Dlaczego operacje plastyczne na powiększanie biustu są opłacalne?

Chirurgiczna korekta rozmiaru i kształtu biustu należy do najdroższych sposobów na jego upiększenie. Jednak wiąże się to wysoką opłacalnością i utrzymaniem pożądanego efektu. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych metod, zabieg wszczepienia implantów oznacza jednorazową procedurę.

Kolejne operacje zachodzą jedynie w przypadku konieczności wymiany implantów piersiowych na nowe lub większe, z inicjatywy pacjentki.

Nowoczesne implanty bardzo często objęte są gwarancją producencką. Oznacza to, że każde ewentualne uszkodzenie protezy, wynikające z przemieszczenia lub urazu przebytego przez właścicielkę nie powoduje żadnych dodatkowych kosztów, a cała procedura ogranicza się do wyboru odpowiedniego implantu i określenia jego rozmiaru. Zobaczmy też inny artykuł na ten temat:

Powiększanie piersi implantami – cena zabiegu w Polsce i za granicą

Zabiegi powiększenia piersi od lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród kobiet. Zainteresowane nimi klientki gabinetów medycyny estetycznej mają do wyboru kilka różnych metod, jednak żadna z nich nie jest tak efektowna i długotrwała jak wszczepienie implantów.

Wbrew pozorom, nie jest to wcale metoda najdroższa. Najstarszym i do dziś najpowszechniej stosowanym sposobem powiększenia piersi jest klasyczna operacja chirurgiczna, zwana przez lekarzy augmentacją.

Polega ona wszczepieniu pod mięsień lub gruczoł piersiowy implantów (protez), mających za zadanie korekcję rozmiaru i kształtu biustu. Mimo, że metoda jest na pierwszy rzut oka wyraźnie droższa od alternatywnych rozwiązań, to jednak dokładniejsza analiza wskazuje, że niekoniecznie musi to być prawda. Czytaj cały artykuł…

Ile kosztuje operacja powiększająca biust i od czego to zależy?

Zabieg powiększania piersi przeprowadzany w dobrej klinice, przy użyciu wysokiej jakości implantów, to koszt rzędu 8-16 tys. zł. Cena ta związana jest ściśle z rodzajem użytych wypełnień, wśród których prym wiodą implanty anatomiczne oraz tańsze, okrągłe.

Szczególną popularnością cieszą się firmy Allergan oraz Mentor, zapewniające odpowiedni efekt estetyczny. Co jeszcze powinnyśmy wiedzieć:

Powiększanie piersi chirurgiczne

Duży i jędrny biust kojarzony jest z kobiecością i seksapilem, dlatego powiększanie piersi jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów chirurgii plastycznych. Operacja pozwala na wypełnienie małych lub słabo rozwiniętych piersi za pomocą implantu silikonowego. Operacja powiększenia piersi wiąże się również z poprawą ich kształtu. Przeczytaj całość…

Na koszt wykonania zabiegu zalicza się również jego skomplikowanie. O ile samo wszczepienie implantów jest standardową procedurą chirurgiczną, rekonstrukcja kształtu piersi oraz korekta poważnych deformacji może stanowić nie lada wyzwanie dla chirurga. Warto też się dowiedzieć w jakiej sytuacji nie powinnyśmy się decydować na wizytę u chirurga.

Dlatego znaczenie ma również status klinki, w której wykonywany jest zabieg, a także renoma i doświadczenie lekarza prowadzącego. A jeśli chcecie się zapoznać z naturalnymi sposobami powiększenia biustu zapraszamy tutaj.

Dodaj komentarz